Hakkımızda

Bayrak Proje İnşaat’ın temeli, merhum Bayram Bayrak’ın, kamyon yedek parçaları üzerine kişisel girişim olarak kurduğu Oto Bayrak ile 1969 yılında atılmıştır. Köklü deneyimi, güvenilir ve saygın kimliğiyle Samsun ve çevre illerine hizmet vermeye devam eden Oto Bayrak Kolektif Şirketi, yarım asrı aşan ticaret hayatına değerlerinden ödün vermeden devam etmektedir.

Şirket ortaklarından İnşaat Mühendisi Cengiz Bayrak’ın, 1994-2010 yılları arasında ortaklık kurduğu Aryapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile havaalanları, limanlar, dalgakıranlar, iskeleler, sualtı boruları ve terminal sistemleri, her türlü bomba ve patlamaya dayanıklı bina ve depolar, elektromanyetik dayanıklı binalar ve kontrol merkezleri, boru hatları, köprülü kavşak ve yol inşaatları, askeri ve kamu binaları, değişik büyüklükte konut projelerinde taahhüt hizmetleri verilmiştir.

2003-2019 yılları arasında kurulan Bayrak Otomotiv Tic. Taah. Ltd. Şti.  yurt içinde otomotiv lastikleri sektöründe, yurt içi ve yurt dışında ise taahhüt hizmetleri sektörlerinde (köprü ve viyadük, içme-kullanma suyu ve kanalizasyon, karayolu, baraj ve enerji santralleri, üst yapı işleri) hizmet vermiş olup, 2019 yılında otomotiv sektöründe Samsun Bayrak Otomotiv Tic. Ltd. Şti. olarak yoluna devam ederken, inşaat sektöründe Bayrak Proje İnşaat ve Otomotiv Tic. Ltd. Şti. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2014 yılında kurulan Baydak İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ile çeşitli inşaat taahhüt işlerinde ve 2009 yılında kurulan Bayrak Botanik ile Samsun ilinde fidancılık sektöründe faaliyetler gösteren grup şirketleri, başarılı hizmet ve istikrarlı büyüme ile varlıklarını sürdürmektedir.

©  Bayrak Proje İnşaat. Tüm Hakları Saklıdır.